Mistrovství v ČR 2006

19. may 2006 at 17:45 | Athéna Pallas |  Cheerleading
20.5.2006 jsme měli mistrovství republiky v cheerleadingu na Spartě v Basketbalový hale. Za juniorky jsme získali 2. místo v cheeru a asi 4. místo v dancu a v seniorkách máme za dance asi taky 4. místo a za CHEER JSME ZÍSKALI 1. MÍSTO!!!!!!!!!!!!!!!! JSME ABSOLUTNÍ VÍTĚZOVÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dostali jsme medaile (zlatý!!!) a fotili jsme se!!!!!!!!!! Cítila jsem se jako SuperStar. V celý hale před fotografy!!!!!!!!
JSME ABSOLUTNÍ VÍTĚZOVÉ A MÁME 1.MÍSTO V CHEERU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
J N S
JNS, VICTORY OH YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pohary5. ročník Mistrovství ČR v cheerleadingu, téměř 550 soutěžících a 1000 diváků, rekordních 36 individuálek, 5 zbrusu nových týmů, nová kategorie MIX, mezinárodní porota, All Star show a české Superstar! To je pár údajů, které vystihují velice stručně letošní Mistrovství, které bylo opravdu zajímavou podívanou a kdo nepřišel, ani z tohoto článku nepocítí tu pravou atmosféru, která 20. května 2006 panovala ve sportovní hale na Letné!
PORAZILI JSME STARS VARNSDORF I BB BASTA!!!!!!!!
J N S JSOU PROSTĚ NEJLEPŠÍ CHEERLEADERS ZE VŠECH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!